EKOL CONCEPT

35 yıllık deneyimi, bilgisiyle üretim yapan ve mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Ekol Concept kaliteli, farklı ürünleri ile modern koltuk tasarımları ve uygun fiyatları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

 

Artık size özgün ev ihtiyaçlarınızı  karşılayabileceğiniz bir web siteniz var. Salon takımınız’ dan oturma grupları’na, Sehpalarınız’ dan Köşe takımları’na, Berjerleriniz’ den Sandalyelerinize evinizin havasını ve tarzını  değiştirecek kaliteli modeller bulabilirsiniz. Deneyimli kadromuzla Tamir ve tadilat hizmeti de vermekteyiz. Mobilyalarınızın cilası ve tamiri, Yüz değişimi olacak Oturma Gruplarınız dan, Köşe Takımlarınıza, Berjerleriniz’ den Salon Takımlarınıza sınırsız, kumaş ve deri renk çeşitiyle kaplatabilirsiniz. evinizin tüm mobilya tadilat ihtiyaçlarınızı www.ekolkoltuk.com da bulabilirsiniz  mobilya aksesuar modelleriyle’ de kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Hepsi ve daha fazlası için buradayız.

35 yıllık serüven süren firmamız piyasanın saygısını, güvenini ve kalitesini sağlayan Ekol Concept firmasının tüm başarılarının tek sahibi Erdoğan Taş dır.